True Muhasebe

E-Fatura & E-Arşiv

Nasıl e-Faturaya Geçerim?

1.ADIM: "E-Fatura & E-Arşiv Modülü Satın Alma"

True My Muhasebe programında E-Fatura ve E-Arşiv işlemlerini kullanabilmek için öncelikle E-Fatura veya E-Arşiv Modüllerini satın almanız gerekmektedir.


2.ADIM: "QNB E-Finans Başvuru Formu"

QNB E-Finans Başvuru Formunu Eksiksiz ve Doğru Bir Şekilde Doldurunuz. Daha Sonra QNB E-Finans Müşteri Temsilcisi Size Dönüş Yapacaktır.e-Fatura nedir? e-Faturanın avantajları nelerdir?

e-Fatura, elektronik ortamda hazırlanan bir fatura çeşididir.
Şirketiniz elektronik ortamda fatura oluşturarak, faturalama giderlerini azaltabilir ve müşterilerine daha hızlı fatura gönderebilir.


Kargo masraflarından kurtulun

Nerede olursanız olun, faturanızı anında oluşturup müşterinize iletin. e-Fatura sayesinde kağıt fatura kargolama işlemi ortadan kalkar.

Fiziki fatura saklamaktan kurtulun

Faturalarınız dijital ortamda arşivlensin. Fatura saklama iş yükü ve maliyetinden kurtulun. İstediğiniz zaman eski faturalarınıza rahatça ulaşın.

Doğayı koruyun

e-Fatura sistemi ile fatura kestiğiniz dönemlere göre kağıt tüketimini azaltın; doğayı korumaya yardımcı olun ve çocuklarınıza iyi bir gelecek bırakın.

Tahsilatlarınızı Hızlandırın

e-Fatura takip sürecine vakit harcamayın, faturalarınızı hemen ulaştırın. Tahsilat sürecinizi hemen başlatın, alacaklarınız daha hızlı gelsin.

Kolay ve hızlı fatura oluşturun

Maliyet avantajı sağlarken, operasyonel yükünüzü azaltın; kağıt, mürekkep, zarf, postalama, arşivleme ve mutabakat gibi süreçlere son verin.

Faturanız anında müşterinize ulaşsın

e-Fatura sisteminde oluşturduğunuz faturalar tek tıkla müşterinize ulaşsın. Faturalarınızın ulaşmama, kargoda kaybolma derdinden kurtulun.

İletişim

Hafta İçi 10:00 ile 18:00 Arası.

Hakkımızda

True My Muhasebe Programı, True Bilişim' in Siz Değerli Kullanıcılarına Sunduğu Bir Programdır. Program Muhasebe Bilgisi Gerektirmeyen Kolay, Kullanışlı ve Kapsamlı Bir Muhasebe Programıdır.

© 2024 Copyright. All rights reserved | Design by True Bilişim