Sıkça Sorulan SorularProgramı Nasıl Satın Alırım?

Programı satın almak için öncelikle web sitemizden programı indirip bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Kurulum için; Kurulum Videomuzdan yardım alabilirsiniz. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra programın bedeli olan ücreti kredi kartı veya banka havalesi yoluyla satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme işlemini yaptıktan satın alma formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Lisans bilgileriniz E-Mail ve SMS olarak size bildirilecektir.Demo Kayıtlarım Silinir Mi?

Programın demosunu kullandıktan sonra size ait olan kayıtlar, programı satın aldığınızda silinmez. Böylelikle programa kaldığınız yerden devam edersiniz.Nasıl Yedek Alınır?

Programın yedek alma işlemi çok basittir. Programın içersinde yer alan "Yedek Al" butonuna basmanız yeterlidir.Ödeme Bir Sefer Mi Yapılır?

Programı satın aldıktan sonra programın lisansı için bir daha ücret ödemezsiniz. Böylelikle alınan programı ömür boyu kullanabilirsiniz. Programın sağlıklı çalışabilmesi için yıl başlarında devir yapılması gerekmektedir.Neden Devir Almalıyım?

Programın dönem özelliği ile her yılınızı arşivliyebilmeniz için devir almalısınız. Programın daha verimli çalışması için devir almalısınız. Kullanılmayan Müşteri, Satıcı, Stoklar gibi hesapların silinmesi için devir almalısınız. Ekstrelerde, Kasa & Banka İşlemlerinde hızlı sonuç almak ve geçmiş işlemleri gizlemek için devir işlemi almalısınız.Hangi İşletim Sistemlerinde Çalışır?

Programımız Windows’ un tüm sürümlerinde çalışmaktadır.
Örneğin; Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10Teknik Destek Nasıl Alırım?

Tüm sorularınız ve problemleriniz için destek@truemuhasebe.com adresine mail atabilirsiniz veya canlı destek üzerinden bize yazabilirsiniz. Destek için gerekirse bilgisayarınıza uzaktan bağlanarak size yardımcı olabiliriz.Güncelleme Yapılır Mı?

Programlarımızın yeni versiyonları tamamen ücretsizdir. Programın yeni versiyonu çıktığında program, kendini internet üzerinden otomatik olarak günceller. Bu sayede yeniliklerden faydalanabilirsiniz.Birden Fazla Bilgisayarda Kullanılır Mı?

Programın birden fazla bilgisayarda kullanılması için her bilgisayara lisans alınması gerekmektedir.Datalarım Nerede?

Programa girmiş olduğunuz tüm bilgiler bilgisayarınızda saklanmaktadır. Böylelikle datalarınızın güvenliği size aittir. Sizden başka kimse hiçbir şekilde bilgilerinize erişemez.İnternet Üzerinden Kullanılır Mı?

Gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra program firma dışında da kullanabilir. Örneğin; ofisinizdeki bilgisayarda yüklü olan programa, evinizden veya farklı bir noktadan erişim sağlayabilirsiniz.Programım Çalışmıyor!

Program ilk kurulduğunda database servisinin başlatılabilmesi için programın yönetici olarak çalıştırılması gerekmektedir.
Yönetici olarak çalıştırma işlemi; masa üstündeki “True My Muhasebe” programını Mouse ile sağ tıklayarak “Yönetici Olarak Çalıştırı” tıklayınız.
Eğer Program hala “Kullanıcı Bilgileriniz Yanlış” diyorsa; C:\True My Muhasebe\trueopen.exe programını Mouse ile sağ tıklayarak “Yönetici Olarak Çalıştırı” tıklayınız. Bu işlemleri gerçekleştirdiyseniz programınız çalışacaktır.Kullanıcı Adı ve Şifre Nedir?

Program ilk kurulduğunda;
Kullancı Adı: admin
Şifre:1Başka Bilgisayara Taşınır Mı?

Programda bilgisayar değişikliği yapabilirsiniz. Bunun için gerekli olan öncelikle programın kurulu olduğu bilgisayarda lisansı bilgileri bölümünden lisansı kaldırmak ve programın kurulu olduğu sürücüdeki “True My Muhasebe” klasörünü diğer bilgisayara taşımaktır…Kayıt Sınırı Var Mı?

Programımızda kayıt sınırı yoktur. SQL veri tabanına sahip olduğundan sınırsız veri girişi yapabilirsiniz.Lisans Kodu Kaybolursa Ne Yapmalı!

Programı satın aldığınız zaman firma bilgilerinizi kayıt altında tutmaktayız. Eğer lisans sertifikanızı kaybederseniz. Firma bilgileriniz ile beraber kurulum kodunuzu destek@truemuhasebe.com adresine mail atmanız yeterli olacaktır. Bu işlemden sonra yeni sertifikanız size gönderilecektir.www.truebilisim.com

Muhasebe Programı Etiketleri

Muhasebe Programı, Ön Muhasebe Programı, Kolay Muhasebe Programı, Ticari Program, Cari Hesap Programı, Fatura Programı, İrsaliye Programı, Müşteri Takip Programı, Stok Takip Programı, Çek Senet Programı, Kasa Banka Programı, Müşteri Kasa Programı

İletişim

Hafta İçi 10:00 ile 18:00 Arası.

Hakkımızda

True My Muhasebe Programı, True Bilişim' in Siz Değerli Kullanıcılarına Sunduğu Bir Programdır. Program Muhasebe Bilgisi Gerektirmeyen Kolay, Kullanışlı ve Kapsamlı Bir Muhasebe Programıdır.

© 2024 Copyright. All rights reserved | Design by True Bilişim